Regały do szklarni

Regały do szklarni

Mocne regały do szklarni, budynków i pomieszczeń gospodarczych, stojaki na warzywa to podstawa porządku i wszystkiego pod ręką. Wszystko na swoim miejscu to podstawa sprawnej pracy oraz jej bezpieczeństwa. w tym celu jeśli masz tylko miejsce zadbaj o dobre regały – wytrzymałe regały do pomieszczeń gospodarczych. Wysoka jakość wykonania, stabilne regały o różnej nośności półek oraz całkowitej nośności regału z metalu. Możliwość łączenia regałów w ciągi regałów lub do postawienia samodzielnie lub zespolenia plecami.

Mocne regały do szklarni i pomieszczeń gospodarczych

Bogaty wybór regałów jakie posiadamy w swojej ofercie pozwoli każdemu użytkownikowi dobrać odpowiednie regały pod zaplanowane i przeznaczone miejsce oraz przechowywane produkty jak np: środki ochrony roślin, sadzonki, ziemię ogrodniczą, sprzęt ogrodniczy, opryskiwacze, nasiona i odżywki oraz środki owadobójcze i grzybobójcze, narzędzia ogrodowe.

nasze regały są przeznaczone do przetrzymywania różnych produktów i rzeczy o zróżnicowanej wadze. Na wszystkie nasze regały udzielamy gwarancji a produkty jakie posiadamy w swojej ofercie pochodzą od sprawdzonych dostawców i producentów regałów. Normy jakościowe i wysokiej klasy materiały pozwoliły dać gwarancję każdego produktu jaki posiadamy na sklepikaria.pl. nie wiesz jaki regał metalowy wybrać? Zadzwoń do nas! Podaj ile masz miejsca albo jaką powierzchnię zamierzasz przeznaczyć pod zabudowę magazynową na regały. Podaj nam również wysokość pomieszczenia oraz co ma być przechowywanego na regałach. My podpowiemy co będzie najlepsze.

Nasza oferta obejmuje również:

  • przydatne wózki platformowe – wózki transportowe o różnej powierzchni platformy,
  • wózki transportowe półkowe,
  • wózki paletowe,
  • stojaki na warzywa i owoce na skrzynie,
  • obudowy palet
  • wagi etykietujące, wagi platformowe,  wagi pomostowe.